Piotr Biedroń – kolejne spotkanie teatralne ZA KULISAMI

Zapraszamy na spotkanie otwarte z aktorem Teatru Wybrzeże Piotrem Biedroniem, które odbędzie się 27 marca (poniedziałek) o godzinie 17.00, w Sali Teatralnej na Wydziale Neofilologii. Wydarzenie organizowane jest przez Centrum Teatralne UG oraz Koło Naukowe Teatrologów Brikolaż w ramach cyklu spotkań teatralnych ZA KULISAMI.

Z Piotrem Biedroniem porozmawiamy między innymi o wieloletniej (i odwzajemnionej) miłości do trójmiejskiej sceny, procesie pracy nad rolą, relacjach na linii aktor-reżyser, pracy pedagogicznej w Studium Wokalno-Aktorskim im. D. Baduszkowej w Gdyni. Tematem spotkania będą ponadto kulisy powstawania takich spektakli jak Amatorki, Śmierć komiwojażera, Wesołe kumoszki z Windsoru oraz współpraca z Eweliną Marciniak, Janem Klatą, Mirosławem Baką i Katarzyną Figurą. Zapytamy również o wydarzenie performatywne Szymborska: kolaż, zrealizowane niedawno przez naszego gościa wraz z Akademickim Centrum Kultury ALTERNATOR.

fot. teatrwybrzeze.pl

W drugiej części wydarzenia zaplanowaliśmy pytania od publiczności.

Prowadzenie: Daniela Jagiełło, Klaudia Laskowska i Antoni Zander (studenci II roku Wiedzy o teatrze)

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

marta.cebera@ug.edu.pl

Sorry, the comment form is closed at this time.

فروش فایل آگهی رایگان املاک منطقه 22