Mirosław Niebodajew i Monika Bieszke – kolejne spotkanie teatralne ZA KULISAMI

Niestety, z przyczyn niezależnych od organizatora musimy odwołać spotkanie zaplanowane na 12 kwietnia. O kolejnym terminie poinformujemy niebawem.

Koło Naukowe Teatrologów Brikolaż zaprasza na kolejną odsłonę cyklu ZA KULISAMI. Tym razem spotkamy się z Mirosławem Niebodajewem i Moniką Bieszke z Działu technicznego Teatru Muzycznego w Gdyni.

Koło Naukowe Teatrologów Brikolaż zaprasza na kolejną odsłonę cyklu ZA KULISAMI. Tym razem spotkamy się z Mirosławem Niebodajewem i Moniką Bieszke z Działu technicznego Teatru Muzycznego w Gdyni.
fot. Przemysław Burda

Z naszymi gośćmi porozmawiamy między innymi o tym, jak wygląda proces pracy nad musicalem z perspektywy ekipy technicznej i na czym polega produkcja spektaklu. Zapytamy o najbardziej nietypowe rekwizyty, nieprzewidziane sytuacje podczas teatralnego wieczoru, a także o różnice między pracą w teatrze muzycznym a zadaniami, z jakimi mierzy się analogiczny dział teatru dramatycznego. Ponadto spróbujemy dowiedzieć się, jak długo trwają przygotowania do premiery i jaki tytuł wymagał największego nakładu pracy.

W drugiej części spotkania zaplanowaliśmy pytania od publiczności.

Spotkanie odbędzie się za pośrednictwem Microsoft Teams. Prowadzenie: Sylwia Firańska (studentka II roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej) oraz Kamil Grabarczyk (student III roku Wiedzy o teatrze).

Poniżej link do wydarzenia:

https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/19%3ameeting_MjA2YzhmMDItN2U1YS00NmFkLTkxM2YtY2ZjOTk3OTU0MTMx%40thread.v2/0?context=%7b%22Tid%22%3a%222d9a5a9f-69b7-4940-a1a6-af55f35ba069%22%2c%22Oid%22%3a%22ef4ca57f-ed9c-47a1-bc3a-ec8a2a90b664%22%7d

Zapraszamy serdecznie!

Mirosław Niebodajew – kierownik Działu Technicznego Teatru Muzycznego w Gdyni, z którym związany jest od ponad 30 lat. Trzewia machiny technicznej nie mają przed nim sekretów – pracował jako montażysta, brygadzista, następnie mistrz i kierownik sceny. Koordynuje produkcję i oprawę techniczną każdego gdyńskiego musicalu.

Monika Bieszke – producentka Teatru Muzycznego w Gdyni, wieloletnia pracownica Działu Technicznego. Jej zajęcie i pasja to planowanie niebanalnych rozwiązań scenicznych i… robienie rozmaitych zakupów. Dba o urzeczywistnienie na teatralnych deskach każdej reżyserskiej koncepcji.

marta.cebera@ug.edu.pl

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

فروش فایل آگهی رایگان املاک منطقه 22